ایکس لوکس ، تجربه زندگی لوکس

مجله ایکس لوکس با هدف ارائه خدمات لوکس ، معرفی برندهای داخلی و خارجی و همچنین ایجاد رابطه ی پایدار بین ارائه دهندگان خدمات ویژه و مشتریان این حوزه می کوشد تا نیاز کلیه کاربران ویژه خود را برآورده کند. در همین راستا گروه ایکس لوکس با همکاری با موسسات مختلف و تاسیس پایگاهی برای انتشار خدمات پا در این عرصه نهاده است و امیدوار است بتواند جلب رضایت شما مشتریان گرامی را بدست آورد.

لذت استفاده از خدمات لوکس را با ایکس لوکس تجربه کنید

– XLUXE

چرا ایکس لوکس ؟


ایکس لوکس با ارائه خدمات به صورت رزرو شده و آنلاین و همچنین با تمرکز به بالا بردن سطح کیفی خدمات می کوشد همواره در صدر بهترین ها از دیدگاه کاربران باشد. خدمات ایکس لوکس بسته و محدود نیست. گروه ایکس لوکس در تلاش است خدمات خود را هر روز گسترده تر نماید. ایکس لوکس متعلق به شرکت پیشگام اندیشه شایگان است.

زندگی لوکس

تفاوت را احساس کنید

تفاوت برند ایکس لوکس با دیگر ارائه دهندگان خدمات لوکس را فقط با اولین تجربه از لمس خدمات ما خواهید داشت. خوشحالیم که در کنار ما هستید.

کیفیت خدمات

کیفیت بالا

ایکس لوکس در تلاش است نگاه خدمات خاص را برای مشتریان خود تغییر دهد. از این رو کلیه خدمات ارائه داده شده در ایکس لوکس با بالاترین کیفیت ممکن و پشتیبانی مستمر صورت خواهد پذیرفت.

لاکچری

لوکس باشید

استدیو ایکس لوکس در نظر دارد همایش هایی در جهت ارتقای سطح ظاهری و رفتاری برگزار کند. در این همایش ها کلیه اصول و روابط حرفه ای یک فرد خاص و منحصر به فرد آموزش داده می شود.

خدمات در دسترس

استفاده آسان

شما با عضویت در بخش کلاب مشتریان ایکس لوکس می توانید، به راحتی و در کوتاه ترین زمان، خدمات مورد نیاز خود را انتخاب کنید. کارشناسان ما برای همراهی شما همیشه در صحنه حاضر هستند.

اعتبار سازی

ارائه خدمات لوکس

ایکس لوکس فرصتی ویژه برای کلیه فعالان حوزه های مختلف ارائه دهنده ی خدمات لوکس و خاص است. ایکس لوکس آماده همکاری باکلیه موسسات و مجموعه های ارائه دهنده این خدمات است.

نوین باشید

خدمات جدید

مجموعه ایکس لوکس در بخش تحقیق و توسعه، در تلاش هستند خدمات نوینی را برای مشتریان خود ارائه دهند و با بروزرسانی خدمات، رضایت دوچندان کاربران خود را بدست آورد.

xluxe

داستان ایکس لوکس

ابتدای راه

ایکس لوکس در ابتدای راه خود با چالش های بزرگی همراه بود. اما به دلیل تجربه ی بالای مدیران ارشد مجموعه و طرح یک نقشه راه درست توانست، به برندی معتبر و قابل اعتماد در نگاه مشتریان خود برسد. هرگاه به عقب بنگریم، راهی ناهموار می بینیم که برای رسیدن به هدف باید سختی ها و تلاش های مضاعفی نمود.

درحال حاضر

ایکس لوکس با ارائه خدمات مختلف، از جمله اجاره خودرو، اجاره و فروش مکان های لوکس تجاری و مسکونی، تبدیل ارز، خدمات ویزا، ترانسفر و تشریفات تجاری و … در خدمت کلیه مشتریان گرامی است.

نگاه به آینده

بزودی

مشتریان ما

آیا نیاز به پشتیبانی دارید؟

با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما همواره در کنار شما هستند.

تماس با ما