خدمات لوکس در ایکس لوکس

شما خدمات خاصی را ارائه می دهید؟

داشتن یک تریبون برای معرفی خدمات به مشتریان همواره یکی از دغدغه های مدیران موفق است. ایکس لوکس با ایجاد بستری مناسب در محیط اینترنت، با بهره گیری از پیشرفته ترین متدهای بازاریابی و استفاده ی بهینه از دنیای مجازی، این تریبون را برای کلیه ارائه دهندگان خدمات لوکس ایجاد کرده است.

در سال 2015 مهمترین رسانه برای ارتباط و معرفی خدمات، بستر اینترنت نام گرفت. در کشور عزیز ما ایران ، داشتن یک بستر مناسب در محیط اینترنت یعنی تریبونی مفید و موثر برای جذب مشتریان بالقوه. ایکس لوکس با ارائه بستری مناسب و با هدف اتصال خدمات لوکس و خاص به مشتریان این حوزه، تریبونی منحصر به فرد و از دیدگاهی متفکرانه، فرصتی استثنایی برای معرفی برند و خدمات شما ایجاد کرده است.

 شما هم دعوت هستید! به ما بپیوندید.

ایکس لوکس سعی دارد به جمع آوری کلیه خدمات خاص و مدرن، و معرفی کلیه برندهای مطرح داخلی و خارجی مجموعه ای بی نظیر از کلیه ارائه دهندگان خدمات لوکس و برند ایجاد نماید. شما هم می توانید همین حالا در این مجموعه ارزشمند بدرخشید.

شرایط و امتیازات

هدف ما ایجاد همکاری های مستمر است. ما بدین اندیشه که همکاری های دوجانبه و بدون محدودیت زمانی داشته باشیم در یک همکاری پا پیش می گذاریم. دیدگاه ایکس لوکس یک دیدگاه کاملا بهینه و دوجانبه خواهد بود، هدف گذاری ها در ارسال و معرفی خدمات به گونه ای صورت خواهد پذیرفت که هر دو طرف قرارداد به برد واقعی برسند.

اگر متمایل به همکاری و نمایش خدمات خود در ایکس لوکس هستید، می توانید از طریق فرم مقابل، درخواست خود را ارسال نمایید.

برای معرفی خدمات خود در دنیای ایکس لوکس فقط کافی است بعد از مطالعه شرایط و قوانین اقدام به ارسال درخواست همکاری نمایید.

نگاهایکس لوکس در یک همکاری، ایجاد همکاری های برد برد است. ایکس لوکس با ایجاد بستری حرفه ای برای ارتباط خدمات و مشتریان و با قرار دادن امکانات ویژه در کلاب مشتریان، خدمات شما را با روش های متنوعی به گوش هزاران کاربر مجموعه ارسال خواهد کرد.

اگر در دنیای ایکس لوکس خدمات منحصر به فرد خود را ارائه دهید، ما به شما کمک می کنیم مشتریان واقعی خود را پیدا کنید.

نام شما

ایمیل شما

موضوع کار شما

تلغن تماس

پیام شما

مشکلی در استفاده از خدمات دارید؟

با کارشناسان ما تماس بگیرید

تماس با ما