معرفی برند

یکی از خدمات موثر ایکس لوکس معرفی برندهای داخلی و خارجی به همراه شعب فروش آنها در سراسر کشور است. ایکس لوکس می کوشد با گردآوری اطلاعات مرتبط به برندها ، دایرکتوری کاملی برای استفاده مشتریان خود ایجاد نماید.

تشریفات تجاری

یکی از خدمات مهم ایکس لوکس تشریفات تجاری است. خدمات تشریفات تجاری ، شامل ایجاد بسترهای مناسب جهت مذاکرات و جلسات به همراه تشریفات ویژه، ترانسفر فرودگاهی، ایجاد امنیت محیطی توسط بادیگاردهای ویژه، استفاده از خدمات ویژه تجاری و… است.

پشتیبانی مشتریان

در دنیای امروزی ارائه خدمات بدون پشتیبانی 1 ریال هم ارزش ندارد. در ایکس لوکس با شناخت کامل از مشتریان و ارائه دهندگان خدمات، تمهیداتی ویژه جهت پشتیبانی از مشتریان و خدمت گذاران اندیشیده شده است.

کلاب مشتریان

ایکس لوکس با ایجاد بستری مناسب در بخش کلاب مشتریان، سعی به ارائه بهتر خدمات و استفاده آسان کاربران از این بستر نموده است. کلاب مشتریان با معرفی خدمات به صورت ویژه، محیطی امن و حرفه ای برای استفاده از خدمات خاص ایجاد کرده است.

طراحی کمپین تبلیغاتی

ایکس لوکس با داشتنکلیه ظرفیت های تبلیغاتی از جمله طراحان مجرب، بازاریابان کارآزموده و دسترسی و همکاری با کلیه آژانس های تبلیغاتی پتانسیلی بی نظیر برای ایجاد کمپین های تبلیغاتی دارد.

فشن و مد

دنیای مد و لباس دنیای بی انتهایی است، اما در ایکس لوکس سعی می کنیم این دنیای بی انتها را فتح کنیم. معرفی کلیه برندها، مزون ها و فروشگاه های عرضه کننده برندهای لوکس برخی از برنامه های ایکس لوکس است.

ایکس لوکس ، تجربه زندگی لوکس

لمس زندگی لوکس

خدمات ایکس لوکس

ایکس لوکس معرف بی نظیر خدمات لوکس ، مجله ای است که در آن کلیه ارائه دهندگان خدمات لوکس و خاص، گرد هم در آمده اند و به معرفی خدمات خود می پردازند.

0
تعداد خدمات ثبت نام شده
0
تعداد کاربران عضو
0
حمایت کنندگان

ایکس لوکس

مجله ایکس لوکس با هدف ارائه خدمات لوکس ، معرفی برندهای داخلی و خارجی و همچنین ایجاد رابطه ی پایدار بین ارائه دهندگان خدمات ویژه و مشتریان این حوزه می کوشد تا نیاز کلیه کاربران ویژه خود را برآورده کند. در همین راستا گروه ایکس لوکس با همکاری با موسسات مختلف و تاسیس پایگاهی برای انتشار خدمات پا در این عرصه نهاده است و امیدوار است بتواند جلب رضایت شما مشتریان گرامی را بدست آورد.

مشکلی در استفاده از خدمات دارید؟

با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تماس با ما